a
M

SKLEP

SKLEP

Praca z tematami tabu

Praca z tematami tabu_

Praca z tematami tabu otworzyła mnie na inne podeście do projektowania produktu. Wskazała mi drogę do zrozumienia, czym jest dla ludzi poczucie bezpieczeństwa w szerszym kontekście. Projekty takie jak biodegradowalna urna na prochy Kami z nową formą ceremonii pochowku na morzu, kampania społeczna Boga Nie Ma czy forma do pieczenia chleba TC/6 pozwoliły mi zrozumieć́ ludzkie lęki w sposób wręcz namacalny.

Design funeralny

Design funeralny

Razem z Martyną Ochojską i Rafałem Sadowskim stworzyliśmy markę NURN, która specjalizowała się w projektowaniu i produkcji urn premium. Wszystkie nasze produkty były wytwarzane lokalnie, przy wsparciu doświadczonych rzemieślników. Naszym priorytetem stało się poszukiwanie nowych materiałów oraz alternatywnych rozwiązań

czytaj dalej
Forma do pieczenia chleba TC/6

Forma do pieczenia chleba TC/6

Forma do pieczenia chleba TC/6 to odpowiedź na hasło MAKE FOOD NOT WAR. Chleb jest podstawowym pożywieniem na każdym kontynencie, niezależnie od formy, jaką przyjmuje.

czytaj dalej
Boga nie ma

Boga nie ma

GDZIE: WarszawaORGANIZATOR/WSPÓŁPRACA: Projekt kampanii powstał w ramach warsztatów z designu społecznego, prowadzonych przez dr hab. Artura Frankowskiego na przełomie 2013/2014 roku na ASP w Warszawie. Projekt został wdrożony do produkcji przez Mortis Design.CZAS:...

czytaj dalej
Nie iGRAj z życiem

Nie iGRAj z życiem

Nie igraj z życiem to 48 kart do rozmów o życiu i śmierci. Projekt zakładał stworzenie kart do gry opartych o tradycyjną talię, w której wszystkie symbole i postaci stanowią̨ punkt wyjścia do rozmowy o problemach społecznych.

czytaj dalej